Перейти до вмісту

Повідомлення

ТОВ «ГОЕР» повідомляє, що у лютому 2023 року, на ринку електричної енергії, імовірне виникнення коливання середньозважених цін РДН, в бік збільшення.

Оприлюднення результатів торгів на ринку “на добу наперед” та внутрішньодобовому ринку відповідно до Закону № 2019 «Про ринок електричної енергії», забезпечує ДП “Оператор ринку” на своєму вебсайті (https://www.oree.com.ua).

Згідно наявних цін, можна свідчити про наявність динаміки зростання цін, що в свою чергу може призвести до збільшення закупівельних цін в порівнянні з тими, які були на момент укладення договору.

Враховуючи вищевикладене, ТОВ «ГОЕР» повідомляє, що за результатами лютого 2023 року, в рамках укладених договорів та їх умов, нами буде переглянуто умови договору в частині ціни за одиницю товару. Зокрема, ТОВ «ГОЕР» буде направляти Додаткову угоду щодо зміни ціни за одиницю, внаслідок коливання середньозважених цін електричної енергії на ринку «на добу наперед», що стались між лютим 2023 року та моментом укладання договору або іншими періодами (зокрема, між декадами).

Дані Додаткові угоди, з урахуванням положень ст. 631 ЦКУ, можуть поширювати свою дію на відносини з 01.02.2023 року.

У відповідності до п.3.2.4 Постанови НКРЕКП 14.03.2018  № 307 Про затвердження Правил ринку:, у разі не погодження із змінами умов договору в частині зміни ціни та не підписання відповідної додаткової угоди, Ви можете надати письмову заяву споживача про незгоду/неприйняття змін протягом 5 робочих днів з дня отримання такого повідомлення.

В разі не підписання, або надання Вами письмової заяви про незгоду/неприйняття змін, договір на постачання електричної енергії буде розірвано та у порядку визначеному Правилами роздрібного ринку, постачання електричної енергії на об’єкти Вашого підприємства буде здійснюватись Постачальником «Останньої надії».

ТОВ «ГОЕР» сподівається на розуміння та висловлює бажання подальшої співпраці з Вами.