Перейти до вмісту

ТОВ «ГОЕР» повідомляє, що в структуру ціни входять регульовані тарифи, зокрема тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

Відповідно до Постанови НКРЕКП №1788 від 21.12.2022 тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» який

з 1 січня 2023 року по 31 березня 2023 року становить 0,38028 грн. без ПДВ. за 1 кВт/год.

Згідно п. 7 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», а також пп.7 п. 19 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12 жовтня 2022 рік «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни.

Враховуючи вищевикладене, ТОВ «ГОЕР» констатує факт збільшення регульованих цін (тарифів).

ТОВ «ГОЕР» повідомляє, що в рамках укладених договорів та їх умов, нами буде переглянуто умови договору в контексті ціни за одиницю товару.

ТОВ «ГОЕР» сподівається на розумінні ситуації та висловлює бажання подальшої співпраці з Вами, як зі Споживачем.